فواید شگفت انگیز پودر سنجد

پودر سنجد:قرص کلسیم طبیعی، هسته اش استخوان و پوستش پوست را تقويت می کند.كليه هارا گرم ومعده را پاك می كند. از بواسير وتسلسل ادرارجلوگيرى كرده وساق پا را تقويت می کند.
.
بهترین خواص سنجد،‌ رفع کمبود ویتامین C بدن است و خوردن آن، ‌از ورود عفونت به بدن پیشگیری میکند..به خاطر وجود ویتامین K در سنجد،دفع کننده سموم معده و روده می‌باشد. همچنین سرشار از فیبر و منبع غنی از کلسیم است و برای افرادی که دچار پوکی استخوان هستند، بسیار مفید است و استخوان‌های افراد را محکم میکندو دستگاه گوارش را تقویت میکند،..و برای سردردهایی که علامت مشخصی ندارند،بسیار موثر است .
.
پوکی استخوان یا بیماری خاموش که از هر ۴ نفر بالای ۲۵ سال ۱ نفر مبتلاست، اخیراً یک درمان ساده برای آن پیدا شده.  که مصرف خوراكی آن بیماری آرتروز، روماتيسم و پوكي استخوان را بطور چشمگیری شفا می دهد. 
.
✅ طرز تهیه : تعدادی سنجد تازه را بهمراه پوست و گوشت و هسته آن را بوسیله آسیاب برقی بصورت پودر در بیاورید.یک قاشق غذا خوری از پودر را داخل یک لیوان شیر تازه کم چرب بریزید و یک قاشق غذا خوری عسل آنرا شیرین کنید و به عنوان یک وعده غذایی یا یک میان وعده میل کنید. برای درمان سریعتر هر روز صبح نیم ساعت قبل ناشتا به مدت ۱۵ روز نوش جان کنید،تا معجزه ان را ببینید.
.
✳️ خواص جالب پودر سنجد:
* بهترین اثر سنجد،‌ رفع کمبود ویتامین C بدن است و خوردن آن، ‌از ورود عفونت به بدن پیشگیری می ‌کند.
* سنجد دارای خاصیت آنتی اکسیدانی قوی می‌ باشد.
* خاصیت ضد التهابی دارد.
* پودر هسته ی سنجد در درمان التهاب ‌های حاد و مزمن کاربرد دارد و آرتروز را درمان می‌ کند.
* ضد تب و درد است.
* بادشکن و مقوی قلب است و سردرد را تسکین می ‌دهد.
* پودر هسته آن غضروف ساز بوده و جهت ترمیم مفاصل و کمردرد میتوان آنرا با شیر میل کرد
* کم کالری و مقوی معده است.