از بین بردن چربی بازوها با حرکات آسان

معمولا با بالا رفتن سن بازوها حالت خود را از دست می دهند. در ادامه تمرینات ورزشی خیلی آسان که بازوها را تقویت می کند را معرفی می کنیم:

- چرخاندن بازوها
خیلی ساده دست‌ها را در دو طرف بدن از هم باز کرده و آن ها را موازی زمین نگه دارید. بدون خم کردن آرنج ها،با چرخش ۳۶۰ درجه، از محور کتف، دست‌ها را بچرخانید.۲۰ بار در هر جهت این چرخش را تکرار کنید.

- چرخش کف دست
برای انجام این حرکت، مثل حرکت قبل دست ها را صاف و موازی با زمین نگه دارید و بدون خم کردن بازوها، در حالی که دست‌ها کاملا صاف و موازی با زمین هستند، فقط کف دست‌ها را مثل حالتی که می خواهید لامپی را باز کنید، به طرفین بچرخانید.در این حرکت فقط کف دست‌ها حرکت دارند و البته باید سریع انجام شود، طوری که در هر دقیقه ۱۰۰ بار چرخش داشته باشید

- حرکت دعا
همانند حالت دعای بودائیان، کف دست‌ها را در بالای سر به هم بچسبانید و بدون اینکه آن‌ها را از هم جدا کنید، دست‌ها را تا جلوی سینه پایین آورده و دوباره به بالای سر ببرید.۳۰ بار این حرکت را تکرار کنید.

- حرکت کششی بازوها
حتما بعد از اتمام حرکات ایروبیک، این کشش را تجربه کرده اید. برای انجام این حرکت، دست‌ها را پشت سر ببرید و با دست راست، مچ دست چپ را بگیرید.طوری که آرنج ها پشت سر قرار گیرند. حالا با سر، آرنج را به آرامی به سمت عقب کشیده و همزمان، با دست راست ،مچ دست چپ را به سمت پایین بکشید. این حرکت را حداقل دو نوبت و در هر نوبت ۲۰ بار تکرار کنید.

* نکته مهم این حرکات ساده این است که بدون هیچ گونه وسیله‌ای خاص و در هر کجا که هستید می توانید آنها را انجام دهید.