3 کلید طلایی برای اینکه به راحتی وزن کم کنید

اگر شما زمان کوتاهی دارید، اما تصمیم جدی گرفته اید که باریک و متناسب شوید، در این مقاله یک برنامه سریع برای تمیز کردن آشپزخانه شما وجود دارد. درب یخچال را باز کنید و این سه مورد را تخلیه کنید تا میزان مصرف کالری خود را کاهش دهید و سریعتر وزن از دست بدهید.

1.  سس سالاد
به نظر می رسد سالاد، بهترین غذا در یک رژیم غذایی مناسب است. بشقاب ناهار خود را پر از سبزیجات سالم کنید و وزن خود را کاهش خواهید داد، اما در بسیاری از موارد سالاد شما یک فاجعه رژیم غذایی است. سس سالاد چیزی است که بیشترین چربی و کالری را اضافه می کند. در مقادیر کم، سس سالاد خیلی هم بد نیست. 
کالری موجود در سس سالاد می تواند تعادل انرژی شما را برای تمام روز به هم بزند. حتی انواع بدون چربی سس ها نیز دارای تاثیر منفی هستند. اغلب این محصولات پر از شکر هستند و هنوز هم دارای کالری زیادی هستند. گزینه بهتر این است که مواد غذایی تند و طعم دهنده مانند فلفل و یا تربچه را به سبزیجات خود اضافه کنید و سس خود را تهیه کنید. و یا اینکه به سالاد خود لیموی تازه اضافه کنید.

2. آب میوه
برخی از افراد پیرو یک رژیم غذایی، کل یک وعده غذایی خود را آب میوه می نوشند. اما مرز هشدار این است که وقتی آب میوه می نوشید، در حقیقت یک لیوان پر از شکر را می نوشید. آب میوه تازه حاوی ویتامین هایی است که برای شما مناسب است، اما وقتی میزان کالری های موجود در یک پرتقال را با میزان کالری ها در یک لیوان آب پرتقال مقایسه می کنید، میوه ها میزان کمتری کالری دارند.

3. کرم قهوه طعم دار
اگر برچسب های تغذیه ای این محصولات را بخوانید، مقدار کالری و چربی کرم های طعم دهنده خیلی هم بد بنظر نمی رسند. اما زمانی که بین خطوط را می خوانید، داستان آن خیلی هم زیبا نیست. کرم های طعم دار یکی از رایج ترین مواد غذایی هستند که ما اغلب اوقات آن را بیش از حد می خوریم. اگر تعداد دفعات اندازه واقعی سهم خود را در میزان کالری در هر وعده، ضرب کنید، احتمالا شگفت زده خواهید شد. گزینه ای بهتر این است که یاد بگیریم که نوشیدنی های قهوه با طعم های سالم تر در خانه تهیه کنیم.

ما اغلب غذاهایی که چربی های اضافی، کالری و مواد تشکیل دهنده ای که برای ما مناسب نیست را مصرف می کنیم. البته، خلاص شدن از شر این غذا ها، فقط شروعی برای تمیزکردن کامل آشپزخانه است؛ اما اگر شما این سه غذا را از آشپزخانه خود دور کنید، قدم در راه یک رژیم غذایی سالم تر گذاشته و بدنی باریک تر خواهید داشت.